• Rüstem Mh. 70 Evler Cd. No: 20/B Gönen, BALIKESİR
  • info@gonenmakro.com

Web Tasarım

Firmanız için güncel teknolojilerle kodlanmış, tüm ekranlarla uyumlu ve şık web siteleri tasarlıyoruz.

Firmamız Gönen, Manyas, Bandırma, Erdek, Biga, Çan ve Yenice bölgesinde 2006 yılından bu yana Notebook (Laptop) Onarım üzerine hizmet vermektedir.

Firmaların, internet ağı üzerinde kimliklerinin ve hizmetlerinin alıcılara ulaştırılmak ve tanıtılmak üzere, görsel ve yazınsal içeriklerle, profesyonel olarak tasarlanmış web sitelerinin sahip olduğu özellikler web tasarım aracılığıyla üretilmektedir.

Beslenme, tüketme, barınma gibi insanların yaşama alışkanlıklarının ve yaşayış biçimlerinin değiştiği 21. yüzyılda hemen hemen herkesin hayatına dijital dünya adı verilen yeni bir olgu girmiştir. Günümüzde dijital dünya; neredeyse hava, su, toprak kadar önemli hale geldi. İnsanlar zamanla tüm ihtiyaçlarını dijital dünyadan karşılar durumda. Tüm dünya üzerinde yalnızca 1 saatlik internet kesintisi yaşanması, geri dönüşü olmayan zararlara yol açacaktır. Hal böyleyken, tüketicilerin radarına girebilmek için firmalar ve markalar da dijital dünyada aktif olarak rol almaya başladılar.

Firmalar dijital dünyada çoğunlukla web siteleriyle var olmaktadır. Potansiyel kitlesine ulaşmak isteyen firmaların web sitelerinin internet ağında kaybolmaması ve tüketiciler tarafından kolayca bulunabilir olması için profesyonel bir web tasarım çalışmasıyla yaratılmış olması gerekmektedir. Web tasarım çalışması birçok farklı aşamadan oluşan bir süreçtir.  Bir web sitesinde var olan tüm görsel ve yazılı içerikler, web sitesinin işlevselliğini geliştiren menüler, grafikler, saat, takvim, chat butonu gibi tüm eklentiler site tasarımları ile tasarlanarak yapılmaktadır.

img
img
img
img
img