• Rüstem Mh. 70 Evler Cd. No: 20/B Gönen, BALIKESİR
  • info@gonenmakro.com

Siber Güvenlikte Öncü

WatchGuard 20 yılı aşkın bir süredir en yeni siber güvenlik teknolojilerinin geliştirilmesi ve kolay kullanılabilir, kolay yönetilebilir bir çözüm olarak sunulmasına öncülük etmektedir. Sektörde öncü network güvenliği, güvenli Wi-Fi ve network bilgi ürünleri ve servisleri ile WatchGuard, dünya çapındaki 80,000’den fazla müşterisinin siber güvenlik alanında her gün ortaya çıkan yeni tehditlerle sürekli değiştiği bir dünyada en önemli varlıklarını korumalarını sağlamaktadır.

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır.

SINIFININ EN İYİSİ

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır. WatchGuard aynı zamanda network görünürlüğü ve yönetim hizmetleri için tam bir paket de sunmaktadır.

Güçlü, Sezgisel, Ultra HIZLI!

Düşük Sistem Kaynağı Kullanımlı Antivirüs Yazılımı

Dünya çapında milyonlarca bilgisayar kullanıcısı internette gezinirken, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemleri sırasıda zararlı yazılımlarave gizlilik işgalcilerine karşı Bitdefender Antivirüs çözümlerine güveniyor. Bitdefender Antivirüs çözümleri çevrimiçi bankacılık saldırıları da dahil olmak üzere bütün online tehditlere karşı proaktif koruma sağlar.

Dünyadaki en güçlü siber güvenlik çözümü anti-theft, güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, sosyal ağ koruması ve diğer faydalı özellikleri içerisinde barındırır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan antivirüs çözümünü seçin. Bilgisayarınızda, aktif telefonunuzda ya da tabletinizde maksimum keyfi yaşamak için özgürlüğe sahip olacaksınız.

Fiyat Teklifi Almak İçin

img
img
img
img
img