• Rüstem Mh. 70 Evler Cd. No: 20/B Gönen, BALIKESİR
  • info@gonenmakro.com

Güvenlik Kamera Sistemleri

İstediğiniz yerden 7/24 değer verdiğiniz mekanlarınızı izlemek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Gönen, Manyas, Bandırma, Erdek, Biga, Çan ve Yenice bölgesinde 2006 yılından bu yana Güvenlik Kamera Sistemleri üzerine hizmet vermektedir.

Güvenlik kamera sistemleri sayesinde hem iç hem de dış mekanları kesintisiz bir şekilde izleyebilmek ve gözetim altında tutabilmek mümkündür. Bu sistem ile kameranın görüntü aldığı bölgedeki aktiviteler izlenebilir ve gerektiğinde daha sonra izleyebilmek için de kaydedilebilir. Güvenlik kamera sistemleri sayesinde suçlular tespit edilebilir, suç işlenme oranları düşürülebilir, personeller kontrol edilebilir. Hem güvenliğin sağlanmasında hem de iş yerinde kontrol mekanizması oluşturarak verimliliğin arttırılmasında kamera sistemleri oldukça etkilidir. Bu nedenle de yoğun bir kullanım ağına sahiptir.

Güvenlik Kamera Sistemlerinde Fiyatı Etkileyen Faktörler

CCA(alüminyum) kablo, noname (markasız) kamera ve kayıt cihazı, kalitesiz güç kaynağı, kötü işçilik, bilgisayar harddiskleri veya tamir görmüş harddiskler fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir. Uygulama yapan firmalar düşük maliyet ile sistem satmak için yukarıda belirtmiş olduğumuz parçaları kullanarak, güvenli olmayan güvenlik kamera sistemlerini satmaktadırlar. Bu yüzden, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini tercih ederek, uzun yıllar kullanabileceğiniz geliştirebilir seçimleri değerlendirmelisiniz. Özellikle konu güvenlik kamera sistemleri olduğunda, çalışmalarda yapılacak eksikliklerin ya da kullanılan yanlış ürün/malzemelerin işlem sonrasında maddi zararlara yol açabileceği unutulmamalıdır.

Güvenlik kamera sistemlerinde doğru keşif, donanımlarınızı almaya karar vermeden önce yapmanız gereken en önemli husustur. Kameraların, istenilen amaca yönelik tam performanslı çalışabilmesi için montaj durumu, teknik özellikleri kadar önemlidir.

 

img
img
img
img
img