• Rüstem Mh. 70 Evler Cd. No: 20/B Gönen, BALIKESİR
  • info@gonenmakro.com

Web Tasarım

7/24 açık güncel teknolojiler kullanan bir iş yeri ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.

Firmamız Gönen, Manyas, Bandırma, Erdek, Biga, Çan ve Yenice bölgesinde 2006 yılından bu yana E-Ticaret Sitesi / Sistemleri üzerine hizmet vermektedir.

Teknolojinin son yıllarda gösterdiği gelişime paralel olarak, iş yapma ve tüketim alışkanlıklarımız da hızla şekil değiştiriyor. Girişimcilerin tüm pazar araştırmaları, tüketicilerin ürün ve hizmet bilgisi arayışı giderek internet tabanlı olmaya başlıyor. Bu yeni nesil girişimci ve tüketici alışkanlıklarına hizmet eden e-ticaret iş modelinin yüzü olarak da karşımıza e-ticaret siteleri çıkıyor.

Peki E-ticaret sitesi nedir?

E-ticaret sitesi, ürün ve hizmetlerin bir çevrimiçi mağaza aracılığıyla pazarlanması ve satın alınması için veri aktarımına izin veren sanal alışveriş platformudur. E-ticaret sitesinin işlevi, üretici (teklif) ve tüketici (talep) arasındaki alışverişin, mesafe ve zaman kısıtlamaları olmadan gerçekleşmesine olanak sunmasıdır. Mağazanın 7/24 açık olduğu bu platformlar, hem girişimciler hem de tüketiciler için birçok kolaylık sağlar.

E-ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

Bir çevrimiçi mağaza aracılığıyla daha fazla kullanıcıya erişip ürün veya hizmet satmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve işletmenizin iş hacmini genişletmek için en iyi yöntemdir. E-ticaret siteniz aracılığıyla, ürün ve hizmetlerinizi çok sayıda müşteriye kolayca tanıtabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.

img
img
img
img
img