• Rüstem Mh. 70 Evler Cd. No: 20/B Gönen, BALIKESİR
  • info@gonenmakro.com

Sıramatik Sistemleri

Ödeme ve başvuru noktaları için kablosuz ve sorunsuz Sıramatik Sistemleri

Firmamız Gönen, Manyas, Bandırma, Erdek, Biga, Çan ve Yenice bölgesinde 2006 yılından bu yana Sıramatik Sistemleri üzerine hizmet vermektedir.

Sıramatik sistemleri; yoğun müşteri potansiyeline sahip olan banka, hastane ya da devlet kurumları gibi yerlerde ve belirli işyerlerinde kağıt bilet ya da kullanılan göstergeler sayesinde müşteriler arasında sıralamayı sağlayan ve bilgisayara bağlı olan elektronik sistemlerdir.

Bu sistemler insan yoğunluğun oldukça fazla olduğu sektörlerde düzeni sağlamak ve insanlara eşit hizmetlerin verilmesi açısından oldukça önemlidir.  Sıramatik sistemler sayesinde müşteriler işlem sıraları için daha az dikkat harcarlar. Ayrıca insanlar rahat ve huzurlu bir ortamda oturdukları yerden sırlarını bekleyebilirler.

Sıramatikler aslında birçok işletmenin müşterilerine kaliteli hizmet vermek amacı ile sıra numarası dağıtan ve kişileri hizmeti veren personele yönlendiren yazılım ve donanımların her biridir.

Sıramatik sistemler tabi ki sadece kişilere sıra vermeyi sağlayan bir sistem değildir. Son yıllarda teknolojinin hızla ilerlemesi ve gelişmesi sayesinde bu sistemlerde yüklenen yazılımlar sayesinde oldukça fonksiyonel hale gelmektedir. Sıra numarası vermek ve kişileri çağırmak aslında bu sistemin sadece %5’dir. Aslında sıramatik sistemler ile müşteri memnuniyetinin artırılabilir ve işletmenin performansına katkı sağlanabilmektedir.

img
img
img
img
img